Účetnictví je základní kámen každého úspěšného podnikání.

Správné vedení účetnictví je klíčové pro transparentnost finanční situace Vaší firmy, správné rozhodování a dodržování daňových povinností plynoucí ze zákonů České republiky.

Naše společnost SPURT s.r.o. poskytuje vedení kompletního účetnictví pro OSVČ, podnikatelské subjekty a neziskové organizace.

Mezi naše služby v oblasti účetnictví patří:

Poskytujeme komplexní účetnictví na klíč, kde se postaráme o veškeré úkoly týkající se účetnictví jako účetní výkazy, rozvaha, výsledovka, hlavní kniha, účetní závazky firmy, účetní audity, výkazy zisku a ztrát, účetní bilance nebo kniha analytické evidence. Jsme v oboru více než 30let – na nás je vždy spolehnutí!

Zpracování účetnictví provádíme dle dohody – měsíčně, čtvrtletně nebo ročně.

Rozsah poskytovaných účetních služeb je možno detailně upravit dle požadavků zákazníka. Rovněž je možno dohodnout zpracování účetnictví v prostorách naší firmy, kde Vás rádi uvítáme v Ostravě – v sídle naší společnosti.

Veškeré naše služby účetnictví poskytujeme v lokalitě Ostrava a okolí – Orlová, Bohumín, Hlučín, Frýdek-Místek, Karviná, Bruntál, Kravaře, Opava, Bílovec, Krnov, Studénka, Fulnek, Nový Jičín, Příbor, Kopřivnice, Frýdlant, Frenštát pod Radhoštěm, Jablunkov, Třinec, Havířov a Český Těšín.

Rádi Vám pomůžeme se zpracováním účetnictví na klíč. Využijte našich bohatých zkušenosti v oblasti účetnictví a kontaktujte nás.