Daňové poradenství a daňové přiznání

Potřebujete službu daňové poradenství nebo zpracování daňového přiznání?

Jste tu správně! Jsme spolehlivá účetní firma SPURT s.r.o poskytující kompletní daňové služby na klíč pro firmy i OSVČ.

Vyřizování daní je pro mnoho firem a živnostníků stresující a zdlouhavé. SPURT s.r.o. Vám pomůže s veškerou daňovou agendou a zbaví Vás starostí s daňovými povinnostmi.

Mezi naše služby v oblasti daní a daňového poradenství patří:

Pro naše klienty se postaráme o kompletní zpracování daní, podání daňového přiznání a na základě více než 30let zkušenosti v oboru, rádi nabídneme také daňové poradenství.

Výpočet daně z příjmu a vyhotovení přiznání k dani, evidence daně na vstupu a výstupu dle pokynů MF a přiznání k dani z přidané hodnoty, evidence vozidel – s tím vším si zkušeně poradíme = od daňového poradenství přes přihlášky k daním až po podání daňového přiznání.

Jsme vždy na Vaší straně – pomůžeme Vám maximalizovat Vaše daňové výhody, optimalizovat daňové zatížení a nalézt legální způsoby, jak ušetřit na daních.

Daňové poradenství a služby týkající se daňových přiznání poskytujeme po celé České republice, kde nejčastěji máme klienty v lokalitách Ostrava a okolí – Orlová, Bohumín, Hlučín, Frýdek-Místek, Karviná, Bruntál, Kravaře, Opava, Bílovec, Krnov, Studénka, Fulnek, Nový Jičín, Příbor, Kopřivnice, Frýdlant, Frenštát pod Radhoštěm, Jablunkov, Třinec, Havířov a Český Těšín.

Potřebujete spolehlivou účetní firmu na daňové poradenství nebo zpracování daňového přiznání? Jsme tu pro Vás více než 30let – využijte naše bohaté zkušenosti a kontaktujte nás!