Komplexní mzdová a personální agenda

Správa mzdy je důležitou součástí každého podniku a zajištění správného a včasného vyplácení mezd zaměstnancům je nezbytné pro udržení jejich spokojenosti a motivace.

Naše účetní firma SPURT s.r.o. poskytuje komplexní externí služby v oblasti správy mzdové a personální agendy, které Vám umožní efektivně a bez problémů řídit mzdy a mzdové ve Vaší firmě.

Náš tým zkušených účetní zpracuje všechny úkoly týkající se mzdy, kde se nejčastěji jedná o následující účetní úkony:

V oblasti zpracování účetnictví a mezd máme více než 30leté zkušenosti, které denně uplatňujeme pro naše klienty. S námi se nemusíte starat o složité výpočty mzdy, sledování změn v pracovní legislativě nebo řešení specifických situací spojených s mzdovou agendou.

Vše zpracováváme v moderních účetních programech Pohoda a Pamica, kde Vám jednoduše připravíme kompletní příkazy plateb odvodů a pojištění. 

Zpracováváme mzdové listy, výplatnice, odvod měsíčních záloh na daň z příjmu ze závislé činnosti, podklady pro ZP, ohlašovací povinnost, zákonné pojištění zaměstnanců, roční výkazy a mnoho dalších mzdových úkonů – využijte naše bohaté zkušenosti pro zpracování mezd.

Vždy dodržujeme termíny, dbáme na kvalitu poskytovaných účetních služeb a máme osobní přístup ke každému klientovi. Hledáte spolehlivého partnera na účetní úkon – zpracování mzdy v Ostravě či Moravskoslezském kraji? SPURT s.r.o. – kontaktujte nás!